Неймовірна кількість незабутніх емоцій
Цей звіт про тур: Вода й каміння
Враження про тур "Вода і Камені", що стартував 31 серпня 2008р.
Хотілося б висловити велику подяку за похід. Отримала неймовірну кількість незабутніх емоцій:)
Андрій (провідник)- ховається під товстими окулярами (хоча без них йому набагато краще), скромною усмішкою і просто офігенним апетитом:) Дякую йому окреме за приємні нічні бесіди. З тієї причини, що він ночував з нами в наметі, ми відчули всю красу його перебування в горах протягом 4-х місяців і його особливої тактики стирання шкарпеток.
Так, спасибі йому ще за спальник, я б здохла у своєму, якби не допоміг!! Загалом прошу передати все це йому обов'язково:). Дякую Вам, що Ви є, в гори піду, а от у Ялті жити просто дуже дорого, за тиждень перебування витратила в 4 рази більше, ніж за 5-ти денний похід))
Власне, ось!:)
Степанова Тетяна, м. Пенза