Цей звіт про тур: Вода й каміння
Відгук про похід "Вода та Камені" з 17 по 23 квітня 2011р.
Повернулися з походу Кримом. Втомлені, обгорілі, прозяблі та щасливі. Місця дуже красиві, дух захоплювало. Інструктор Сергій Запорожченко дуже сподобався - він і розслабитися нам не давав і водночас враховував наші побажання.
Команда наша була маленькою (всього п'ять осіб, вважаючи інструктора), але дружною. Добре доповнив нашу компанію невгамовний собака Сергія - Тая. Маршрут (з урахуванням великої кількості снігу в цьому квітні) для нас виявився важким, але це не завадило нам насолодитися красою.
Погода нам дісталася найрізноманітніша.
Особливо запам'яталося "підкорення" гори Еклізі-Бурун.
Підйом по ущелині ХапХал і водоспад Джур-Джур, який у цей час особливо повноводний.
Відвідування не обладнаної печери Бін-Баш-Коба (Тисячоголова)
Усього перераховувати не будемо...
А знаєте, яке це блаженство, виповзти з намету рано вранці до вогнища, промерзнувши в ній всю ніч, а вас пригощають кухлем свіжозвареної на багатті гарячої кави. Руки вже самі тягнуться до важкого, осоромленого і ненависного ще вчора рюкзака. Вперед! До нового відкриття.
Загалом, ще раз дякую за організацію походу. Цей тиждень у горах запам'ятається нам довго. Всім рекомендуємо!
Любов Ольшанникова, Москва