Шість щасливих днів у гірському Криму

Шість щасливих днів у гірському Криму

🗓 2011 ↻ оновлено 2017

Відгук про похід "Вода та Камені" з 17 по 23 квітня 2011р.
Повернулися з походу Кримом. Втомлені, обгорілі, прозяблі та щасливі. Місця дуже красиві, дух захоплювало. Інструктор Сергій Запорожченко дуже сподобався - він і розслабитися нам не давав і водночас враховував наші побажання.

Команда наша була маленькою (всього п'ять осіб, вважаючи інструктора), але дружною. Добре доповнив нашу компанію невгамовний собака Сергія - Тая. Маршрут (з урахуванням великої кількості снігу в цьому квітні) для нас виявився важким, але це не завадило нам насолодитися красою.

Погода нам дісталася найрізноманітніша.

солнышко на Ишачьей тропе настоящая зима на верхнем плато весенняя травка в карстовой воронке

Особливо запам'яталося "підкорення" гори Еклізі-Бурун.

Підйом по ущелині ХапХал і водоспад Джур-Джур, який у цей час особливо повноводний.

переправа в Хапхалеполноводные водопады

Відвідування не обладнаної печери Бін-Баш-Коба (Тисячоголова)

в пещере Бин-Баш-Кобапещерная водица

Усього перераховувати не будемо...

особенный чай

А знаєте, яке це блаженство, виповзти з намету рано вранці до вогнища, промерзнувши в ній всю ніч, а вас пригощають кухлем свіжозвареної на багатті гарячої кави. Руки вже самі тягнуться до важкого, осоромленого і ненависного ще вчора рюкзака. Вперед! До нового відкриття.

Тая

Загалом, ще раз дякую за організацію походу. Цей тиждень у горах запам'ятається нам довго. Всім рекомендуємо!

Любов Ольшанникова, Москва

Локації в статті

Хочу в подорож

Лишіть контакт — і ми напишемо вам деталі та підберемо тур.

Натискаючи, ви погоджуєтесь на обробку контакту для відповіді.

або одразу: +38 097 327-86-98 Telegram info@outdoorukraine.com