Всім привіт із сонячної Анталії. Закінчився перший цього року (і третій за нашу історію) похід Туреччиною - "Лікійська стежка" . Зараз я чекаю на приліт наступної групи і є можливість трохи написати (трансліт проте).
Похід пройшов чудово - більшу частину шляху було не надто спекотно, і ми змогли успішно пройти запланований маршрут. У тому числі випробувати нову мальовничу ділянку від Хісарчандира через Саричинар до Гойнюка.
На Тахталі ми застали цілком високогірні краєвиди – сніг навколо та хмари під нами. А на спуску з цієї гори ті самі хмари перетворили кедровий ліс на казковий ліс.
А наприкінці подорожі, спустившись на узбережжя, ми неквапливо переповзали з однієї бухти до іншої, багато купалися (Середземне море вже нагрілося) і засмагали.
На травневі свята до Туреччини злетілося безліч наших співвітчизників. На маршруті ми зустріли 6-7 російськомовних груп і, що приємно, всі вони знали про Outdoor Ukraine та читали наш маршрут (і мої спогади про зустріч із скорпіоном).
А наступного тижня ми з невеликою групою йдемо розвідувати новий маршрут по Західній Лікії - район Фетхіє та Олюденіз. А потім їдемо до Каппадокії. Вже наприкінці травня чекайте на появу цих маршрутів на сайті