6 серпня вийшла ухвала про повну заборону відвідування гірничо-лісової зони. Зроблено це з метою запобігання загрозі пожеж в умовах сильної спеки.
У зв'язку з цим запрошую всіх у походи Карпатами. Там літо було дощовим, загроза пожеж не має, немає і дикої спеки. Для туристів, які вже купили квитки до Криму для участі в наших серпневих походах, ми пропонуємо додаткову знижку 10% за "перехід" на карпатські походи.
Рятувальна служба повністю припинила реєстрацію туристичних груп. Немає жодних дозволених маршрутів, заборонено все, окрім підводного туризму :)
Перекрито всі дороги, що ведуть у ліс, над горами патрулює вертоліт пожежної охорони, закрито більшість екскурсійних маршрутів: Мармурова печера, водоспад Джур-Джур, Долина Привидів, Зубці Ай-Петрі, Великий Каньйон, Мангуп та багато інших. Відбувається масове виселення "дикунів" із прибережних наметових таборів, розташованих поряд із лісом (наприклад, Інжир під Балаклавою).
Одне радує, пожеж поки що немає. Тим не менш, не зайвим буде дружньо помолитися про послання дощу (див. фото). Без опадів ситуація навряд чи зміниться (на краще).
Для тих, хто вирішить замість Криму йти до Карпат – про всяк випадок нагадую, що ці гори знаходяться в різних частинах України. Щоб потрапити до Карпат, потрібен квиток до Івано-Франківська. Зустріч групи о 13:40 (відразу після прибуття московського поїзда).