Про повінь у Карпатах
🗓 2008-07-29
Наприкінці липня 2008 року в Карпатах пройшли затяжні дощі, рівень води в річках піднявся, деякі райони виявилися підтоплені, багато мостів знесено. Наразі стихія заспокоїлася, вода спадає, мости відновлюють.
Чи відбудуться заплановані походи?
Так, усі походи відбудуться. Адже повені були унизу, в долинах, а наші маршрути проходять високо в горах. Там жодних паводків не було навіть під час дощу (одна з наших груп була тоді на маршруті).
Однак у зв'язку з ремонтом мостів можливі зміни у самих маршрутах. Наприклад, похід Горганами 3 серпня буде видозмінений і закінчиться не в Бистриці, а в с.Торунь.