Відгуки про походи маршрутом "Вода і Камені"
Тут зібрані посилання на відгуки наших клієнтів, що здійснили подорож за маршрутом "Вода і Камені".
Привіт від північних дівчат
Всім величезне привітання від трьох північних дівчат з далекого Пітера. У нас зараз дощі, і лише кримські спогади про похід зігрівають вже майже замерзлі наші серця.
Люба з Пітера
Коктейль із кримських смаколиків
Я гордий собою, нашою командою, своєю дружиною Світлою і особливо дочками Вікою та Настею... Ми зробили це! Ми змогли! Хлопці, це казка... стопудово!
Володимир Банько з Ярославля
Тези до сповіді чайника
Я безсумнівно з'їв і засвоїв туристичну бацилу, чому дуже радий, чекаю не чекаю наступної відпустки або відповідного приводу, щоб продовжити, чого і Вам, і близьким Вашим від щирого серця бажаю. Кирило, величезне спасибі, зустрінемося наступного літа!
Валерій Павлов, Москва
Створюючи позитивні вібрації.
ми цілком свідомо відхилилися від відомих туристичних маршрутів — якщо попередніми днями нам часто зустрічалися інші групи, то до самого фінішу походу такі зустрічі стали рідкістю.
Михайло Пеньков із Курська
Спогади торгового клерка
Родичі та знайомі відмовляли мене щосили: там одні бомжі, алкоголіки та маніяки по горах вештаються. Чути це було смішно, але я захвилювався.
Але побоювання виявилися марними – зовнішність нашого інструктора збігалася з моїми уявленнями про нормальних досвідчених туристів. Товариші з походу теж на бомжів не схожі. Хіба що трохи на маніяків туризму :-)
Роман із Запоріжжя.
Це вам не Туреччина
Побувавши минулого року на пляжному відпочинку в Туреччині і набравши в безтурботності та безтурботності по 2-3 кг за тиждень ми з дружиною Анею незалежно один від одного задумалися - а чи не спробувати щось романтично-мобільне з легким екстримом як відпочинок цього літа.
Ігор та Ганна Колоденські з Москви
Повне зібрання творів про наші походи шукайте в розділі "Відгуки про походи"