Відгуки про походи маршрутом "Печерні міста"
Зміст
Тут зібрано посилання на відгуки учасників наших походів за маршрутом "Печерні міста Криму".
Сказання про пішого походу
Хочу подякувати всім учасникам походу за теплу та дружню атмосферу, взаємодопомогу, "товариство _ братерство" та окреме дякую Кирилу - похід вдався на славу.
Андрій Доля з Києва
Енергетика там особлива
Маршрут справді дуже цікавий, я люблю всякі такі загадкові споруди печерного типу, тим паче якщо це збудували люди в давнину. Енергетика там навіть особлива, здається, що якісь духи там мешкають:)
Марія Васильцова з Корольова
Монастирські хроніки
Це був перший мій візит до печерних міст після тривалої перерви. За два роки багато що змінилося. Найбільшим сюрпризом виявилося відродження монастирів. Печерні обителі, що порожніли вже кілька століть, знову набули життя.
Кирило з Києва
Велике дякую
Завдяки походу, я кинув згубну звичку курити! Дякую, що такі походи є!
Дмитро Кисельов із Києва
Розповіді про інші наші маршрути читайте в розділі "Відгуки про походи"