Зірки впали і лежать
🗓 2007-08-14
Вчора згідно з твердженнями астрономів був пік активності Персеїд - простим чином очікувався масовий зорепад. У зв'язку з цим після вечері ми дружно виповзли на траву перед гротом (наш нічліг). Народ розлігся на карематах, чекаючи дива. Довго чекати не довелося - з неба під наше дружне улюлюкання впала перша зірка. За нею простягся довгий шлейф, що світився. Потім на наші голови висипалася ціла пачка метеоритів, що більше скидалося на феєрверк, ніж на метеоритний дощ. Справа в тому, що зірки не падали паралельно, як слід очікувати, а розліталися в різні боки. Такі дива за визначенням не можуть продовжуватися довго, на підтвердження чого небо почало затягувати хмарами. Пора було йти спати.