Боязнь висоти
🗓 2007-07-23
Якщо у вас страх висоти, треба десять разів подумати перш ніж йти в гори. Це буде набагато розумніше, ніж піти в похід і посеред схилу раптом повідомити провідника, що далі ви не підете, бо боїтеся. Ще дивніше звучать звинувачення у тому, що ми не попередили про наявність на маршруті висоти як такої. Ми йдемо в гори, висота тут природна. Саме навпаки - дивно було б у гірському поході висоту і не зустріти.
Коротше, якщо боїтеся висоти – краще в гори не ходити.