Вірші про похід
Цей звіт про тур: Вода й каміння
Пройшло вже досить багато часу, але все-таки наздогін.
Писав під великим враженням побаченого:
Вода та каміння, сніг та дощ,
І вітру сильного пориви,
І нескінченні урвища.
І не зрозумілі ті мотиви,
Що нас тягли все вперед,
Але озирнувшись у свою чергу,
Побачивши красу всесвіту,
І відклавши лише в підсвідомості,
Висот небесних нескінченність,
Здавалося ніби вічність
Пройшла з моменту нашої зустрічі.
Під вагою вже ниють плечі.
А до привалу далеко,
Але як крокувати стає легко,
Коли ти женеш ці думки.
І щодня встаючи на світанку
Ми йшли вперед до нашої мети.
Щойно вистачило нам тижня
Маршрут той стійко здолати.
Дорогою ми намагалися навіть співати,
Наскільки голосу вистачало.
У дорозі ми бачили чимало:
Краса гір, лісів, плато.
Про той шлях не пошкодував ніхто.
Але настав останній день.
Ми вийшли до моря.
Усі, фінал.
І ті хто поряд пройшов
Весь той маршрут, роз'їхалися додому.
На згадку лише E-Mail залишивши свій,
Так дня народження дату.
Є ще поема, але вона має вийти згодом і в картинках.
Посилання надішлю.
Суханов Дмитро (найбільший, з маленькою тарілочкою).
м. Воронеж.
29 квітня 2007 р. по 4 травня 2007 р. Похід Вода та Камені.