Лосі пробігли Х-Крим

🗓 2006-10-09

Сьогодні повернулися з Криму туристи, які брали участь в екстрим марафоні Х-Крим 2006. Мої друзі з київської команди "Лосі" поділилися своїми враженнями від цієї гонки: марафон був для нас справжнім випробуванням з перших хвилин... Перед стартом ми не встигли поїсти і тому весь перший день бігли. Кажуть, це непогано впливає на швидкість, але з іншого боку сили теж потрібні. Повернімося, проте до наших змагань. Ми виступали в пішому М-класі, в якому стартувало близько 40 команд по 3 особи.
Перший етап - спортивне орієнтування проходив на околицях туристичної стоянки Орлиний Заліт. Після чого команди попрямували у бік Великого Каньйону. Це було вже після заходу сонця, орієнтуватися в густому лісі було складно і тут нам дуже допоміг GPS (супутниковий навігатор), наданий нашими друзями з Outdoor Ukraine. Глибокої ночі ми проскочили руїни храму Христа Спасителя і близько 4 ранку вирішили нарешті подрімати. Спали, щоправда, недовго - о 6-й стало досить ясно і ми почали спуск у Великий каньйон Криму. Дюльфернули вниз на 5 мотузок і вже дном побігли до наступного контрольного пункту.
Води в каньйоні було небагато і лише в районі водоспаду Срібні струмені довелося трохи покинути у воді. Там була невелика наполовину затоплена печера, де ми шукали контрольний компостер. Від водоспаду через Чайний будиночок та Ай-Димитрій ми пішли до водосховища, де був ще один водний етап – 100 метрів переправи вплав з усім спорядженням. Відплавши своє ми помчали в бік Сюйреньської фортеці, де нас власне і застав кінець гонки.
Саме кінець (цейтнот), бо до фінішної прямої залишалося ще понад 40 кілометрів. Нас це правда не дуже засмутило - після 40-годинної гонки було начхати практично на все. Потім з'ясувалося, що до фінішу добігло лише 2 команди і ми заспокоїлися остаточно.
До речі, була ще й друга ночівля - як і вперше ми спали без намету, втрьох у зшивці з 2 спальників. Їжа, взята на марафон, залишилася практично недоторканою. Декілька разів ми варили чай, їли шоколад і... все. Не до того було. Величезна купа речей та спорядження взагалі не використовувалася. Наступного року ми врахуємо це і значно скоротимо обсяг несамого барахлу.
Хоча офіційні результати гонки Х-Крим 2006 ще не оголошені, вже ясно, що в порівнянні з минулорічним марафоном ми виступили набагато краще. Пройдено вдвічі більше етапів. Так, дивишся, і за кілька років добіжимо до фінішу.
Приєднуйтесь!

Локації в статті

Хочу в подорож

Лишіть контакт — і ми напишемо вам деталі та підберемо тур.

Натискаючи, ви погоджуєтесь на обробку контакту для відповіді.

або одразу: +38 097 327-86-98 Telegram info@outdoorukraine.com