відгук туриста

відгук туриста

🗓 2006 ↻ оновлено 2007

Це Володя, ходив в похід на травневі свята, якщо пам'ятаєш. Ти, помниться просив написати відгук, я ось давно вже збираюся, але краще пізно, ніж ніколи, вірно? :) Загалом, якщо одним словом - супер :).

І навіть холодна погода, дощ і вітер не зіпсували цього враження. Дуже сподобалося, що в поході якраз в міру було екстриму - з одного боку, начебто ніяких спеціальних навичок не потрібно, і серйозної небезпеки немає, а нервах все одно лоскотно.

Насиченість походу - теж плюс, навіть дивно, скільки всього можна впихнути в один тиждень :). Оскільки я в поході такої тривалості був & nbsp; в перший раз, цікаво було побачити як швидко звикаєш до нових людей. Я добре пам'ятаю, що на першій станції я Чатир-Дагу я ще відчував себе якось скуто, на другий день вже було легше, а на третій - взагалі як ніби сто років їх знав ...
Ну і останній момент - дуже красиво в Криму. Кому показував фотки - всім дуже сподобалося. Єдине, про що шкодую - що ні залізли на Карабі, але не все відразу.
Переправа через реку на дне Хапхальского ущелья Мрак у Больших ворот В лесном тумане Это не водопад - это выбоина на дороге

до речі, можливо, що я скористаюся твоїми послугами ще раз в цьому році. :) Дуже хочу каньйони подивитися, ось може бути, в серпні, якщо вийде.
Антон пошел мыть сапоги в океане ползком вдоль моря мы идем в Новый Свет

З повагою,
Володимир Пугнін

Програміст

Локації в статті

Хочу в подорож

Лишіть контакт — і ми напишемо вам деталі та підберемо тур.

Натискаючи, ви погоджуєтесь на обробку контакту для відповіді.

або одразу: +38 097 327-86-98 Telegram info@outdoorukraine.com