Чи можна в Гімалаї літнім туристам?
🗓 2017-02-22
Чи можна йти до Гімалаїв, якщо тобі вже під 60? Турист із Сибіру - Олександр Федоров відправився на трекінг до Базового табору Аннапурни (Непал), коли йому було 56, а його новому титановому коліну всього близько року. Проте Олександр і колінний суглоб успішно впоралися з походом Непалом, дійшли до Базового табору на висоті 4200 метрів і успішно спустилися вниз. Цьому не завадили ні вік, ні лавини, ні 30-річна перерва у туристичній практиці. Зрозуміло, щоб втілити свою мрію і побачити Гімалаї Олександру довелося докласти чимало зусиль. Але так навіть цікавіше, чи не так?
Звичайно ж Олександр переживав, адже гурт зібрався молодий. Чи не буде він тягарем на треку до Аннапурни? Але все було зовсім інакше. Він завжди йшов одним із перших.
Слід зазначити, що 56 - далеко не межа для подорожі до Аннапурни. На цьому треку ми регулярно зустрічаємо туристів у набагато більш похилому віці. Японські та європейські дідусі та бабусі (далеко за 70) з величезними фотоапаратами зовсім не рідкість на непальських треках. Так що поводьтеся у формі, тренуйтеся і нічого не бійтеся.
/ua/914