Сьогодні, 11 грудня – Міжнародний день гір. Цілком логічно, що альпіністи та похідники не втрачають такого приводу для того, щоб привітати один одного та побажати нових маршрутів, легких рюкзаків та інших похідних радостей. Хоча насправді, це "свято" замислювалося ООН для привернення уваги до розвитку бідних гірських районів землі, захисту природи, підтримки місцевого населення та інших серйозних, не туристичних проблем.
Цього року "темною" Дня гір було обрано культуру та традиції жителів гірських районів. Тому пропоную, поки що не пізно, скоригувати свої поздоровляшки і побажати друзям-туристам глибокого і всебічного знайомства з культурою горян, що вислизає у вічність ))
Залишитися має лише один!... якщо ви мене розумієте.