Наша невелика група успішно досягла Базового табору Евересту та піднялася на Калапатар (5600м). За цими безликими словами ховаються 10 днів головного болю й нуднілівки, 2 кубометри пилу, що проковтнув, і кілька годин нервового очікування вертольота (одного з учасників евакуювали за медичними показаннями). Зараз все це позаду, ми знову в теплі (з купою їжі та довгоочікуваним гарячим душем) і тому можна помріяти про повернення до Гімалаї навесні-восени 2017. Хто з нами на Аннапурну, Мера Пік та трек навколо Манаслу? #непал