Щодня нам готував обід (варив суп, смажив омлет і заварював чай) ось цей непальський мужик з фотки. Він двічі був на Евересті, у нього свій лодж (притулок) у Кумджунгу, але сьогодні дружини немає вдома та готував для туристів саме він. Чесно кажучи, було ніяково, адже в нашому розумінні альпініст, який побував на Евересті - це такий небожитель і "палити горщики" йому не належить.
А ввечері ми зайшли в Намче-Базарі в лавочку з підробленим спорядком, де продавцем був шерпа, який тричі побував на Евересті. Схоже, тут усі ТАМ були і для увінчання лаврами та звільнення від турбот цього вже мало. #непал