Зараз тут, під Еверест проходить багатоденний забіг Everest Trail Run. Ми були свідками третього етапу, який фінішував неподалік нашого притулку. Учасники пробігають близько 30 км на день (з перепадом висоти не менше 2 км), вони зобов'язані нести рюкзак не легше 4 кг, у якому буде спальник і теплий одяг і найголовніше - вони сплачують реєстраційний внесок понад 2000 фунтів стерлінгів. Чоловік на фотці фінішував одним з останніх, ледве переставляючи ноги (у нього розболілися коліна), і впав на землю ледве переступивши фінішну позначку. А до цього ми бачили спортсменку, що ридає від образи - вона заблукала і пропустила контрольну точку. Це я до того, що люди готові платити великі гроші навіть за не найприємніші враження. На їхньому тлі наш похід у базовий табір Евересту виглядає майже курортом. #непал