Цей звіт про тур: Легка Сванетія
Буде неправильно і голосно сказати, що я вивчила або дізналася її повністю. Лише зовсім маленька, але така вагома і горда частинка її, яку мені вдалося побачити – Сванетія. Уявіть собі місце, де природа та людина практично не ведуть боротьбу за територію. Місце, де все залишилося майже у первозданному вигляді. Місце, яке лише частково, але цілком органічно, дозволило людині розділити із собою своє існування.
Життя, де минуле нерозривно сплелося зі сьогоденням, але при цьому зіткнувшись з цим ти відчуваєш післясмак витриманості, власної історії та непохитності.
Дуже складно вловити грань і провести чітку лінію в тому, що бачиш. Чорт переходу від зеленої планети Земля і снігові гори. І лише ненав'язливий поділ, навіть не поділ, а невід'ємний додаток до загального пейзажу – річки. Непрозорі гірські потоки, що не піддаються управі, неспокійні і дихають життям. Мелодія, з якою ти засинаєш, спиш і прокидаєшся. Мелодія, що змушує активно рухатися твої руки та ноги, але так заколисує твої думки і так далеко відносить їх разом із собою.
Як описати те, що ти бачиш сучасній людині, яка не була в цій країні? - Це коли все, що ти бачиш і фотографуєш, не вимагає додаткової обробки фоторедактора. Тому що просто не хочеться порушувати баланс природності та простоти того, що тебе оточує.
Порада для тих, хто збирається в похід цим маршрутом: звертайте увагу на рівень складності походу та відповідайте йому.
Пам'ятні моменти: Страва від інструктора: рис зі скумбрією в томатному соусі - це вибух смакових у свідомості. Coca-Cola у пройдених житлових населених пунктах – такий радісний ковток цивілізації для нашого звиклого до гидоти міського організму.
Вкотре дуже близькі за духом люди: Інструктор Олег, Оля, Андрій, День, Мар'яна та Антон, Ксю:))) Дякую за всі дні підтримки, ділки, теплого плеча, сміху, щирості емоцій і дякую за вас "+7" у скарбничку хороших людей у моєму житті !!!:)))
P.S. Відкриваю секрет чому в Грузії народжується так багато прекрасних Тостів? Та тому, що атмосфера свободи та відчуття об'ємності простору навколо тебе дає Душі розгулятися:)
Мені дуже хочеться кожні 5-10 хвилин фотографувати все, що ти бачиш, тому що картинка швидко змінюється і все знову виглядає інакше. Літо взимку або зима влітку, я не знаю, як правильно сказати, що ви бачите, але по суті це красиво. Що для мене Сванетія? - Це щось Вічне, Чесне, Справедливе та Щире у всіх його аспектах❤️
Юлія Перетятько