Всупереч очікуванням ніч у лісі Тора виявилася найхолоднішою за весь трек. Температура впала до +1, на деяких наметах рясна роса перетворилася на лід. І це на висоті всього 100 метрів. Такого не було навіть коли ми ночували на кілометровій висоті під перевалом... е-е-е... більш запам'ятався під псевдонімом "там де був горизонтальний дощ"))А може, вся справа поблизу льодовика? Під покровом ночі холод стік у долину з Ейяф'ядлайєкюдля (цей вулкан і однойменний льодовик) і накрив наші беззахисні намети. Цікаво, чи сусіди в автофургоні теж підмерзли? Бежева хроніка у них на даху це доладна автонамет.
Дякувати Богу, наша наступна переправа обладнана чудовим мостом на колесах - не доведеться лізти ще не прогрітими ногами в крижану воду. #iceland