Ми намагаємося підібратися до Тропи Орлів (Орла Перць). Це й так вельми екстремальний маршрут, а тут ще виявилося, що всі північні кулуари щільно забиті снігом, що геть-чисто вкрив страхувальні ланцюги. Щоб підстрахуватися і не полетіти в прірву, доводиться імітувати роботу з льодорубом - забивати в сніг трекпалки та власні кулаки. Повзем повільно, але, сподіватимемося, надійно))) #татри #польща