Цей звіт про тур: Свидівець
Щойно повернувся з походу до озера Синевир, Карпати. Мені дуже сподобалося. Все було лише на рівні. У походи ходжу з 5 років, тож знаю, про що говорю.
Інструктор у нас був Ваня – оптимістичний та веселий хлопець. Він добре орієнтувався в лісовій місцевості, добре знав маршрут (включаючи розташування джерел з водою).
Компанія туристів попалася справді приємна. Вік у людей були різні, ми всі незабаром здружилися і добре ладнали, під кінець походу обмінялися координатами. Як сам казав Ваня «У похід погані люди не ходять», і це справді так!
Щодо місцевості, можу сказати, що здивував не так Синевир, як сам маршрут до нього, який вів нас по вершинах гір, через маленькі водойми та стежки. Буває, не відчуваючи ніг, тобі вже нічого не хочеться і все набридло, але як піднімешся на вершину однієї з таких гір, як Грофа, весь негатив з тебе здувають пориви вітру, які й відкривають тобі друге дихання.
А який там вигляд! Фотоапарат із рук випустити неможливо! Саме в такі моменти виявляється гордість за свою країну, адже де ти ще побачиш таке...
Їжа. Нормально. Основна їжа готувалася на багатті, перекушування носили з собою. Все необхідне у нас було (включаючи шоколад, різноманітні сири, ковбаси, печиво, родзинки, горіхи. Було і згущене молоко, курага, фініки, грильяж, багато цукерок та інші смаколики). Особисто я не голодував.
Про похід спогади в мене залишилися тільки добрі, раджу всім! Outdoor Ukraine, то тримати!
Ілля Рибачук, Дніпропетровськ