З Комові в Дурмітор нас віз місцевий водила на старовинному Фольксвагені Транспортер Т3, ймовірно народженому десь на початку восьмидесятих. Усередині відчутно смерділо бензином, на вікнах у салоні не було кватирок, а своє вікно водій вперто не відчиняв побоюючись протягів. Крім того, позбавлений оббивки салон гуркотів кістками і взагалі загрожував розвалитися. Натомість, коли я запитав про вік машини, водій з гордістю сказав "Це олдтаймер, зараз таких не роблять, диво - а не машина". Та й ціну за проїзд він назвав удвічі нижчою, ніж у конкурентів. #Чорногорія