У KLM годують!

У KLM годують!

🗓 2015-07-10

Ми летимо в Норвегію з пересадкою в Амстердамі. Цього разу погуляти у місті ми не встигаємо. Зате можна подрімати пару годин, що зараз важливо як ніколи. Адже усю попередню ніч я провів у зборах не стуляючи очей і через це сьогодні в літаку мало не проспав десерт. У KLM годують!

Хочу в подорож

Лишіть контакт — і ми напишемо вам деталі та підберемо тур.

Натискаючи, ви погоджуєтесь на обробку контакту для відповіді.

або одразу: +38 097 327-86-98 Telegram info@outdoorukraine.com