Ми летимо в Норвегію з пересадкою в Амстердамі. Цього разу погуляти у місті ми не встигаємо. Зате можна подрімати пару годин, що зараз важливо як ніколи. Адже усю попередню ніч я провів у зборах не стуляючи очей і через це сьогодні в літаку мало не проспав десерт. У KLM годують!