На трекінгу в Непалі більшість туристів рухаються маршрутом групами. До них я відношу і великі комерційні "загони" і парочки, і одинаків у супроводі гідів та портерів. Але є і туристи, чия самотність абсолютно. Вони йдуть і відпочивають одні. Так і цей китайський студент (на фото) - за день він пройшов подвійну "дозу" кілометрів, а ввечері в їдальні сів осторонь і почав читати книгу. Від наших розпитувань не тікав, але підтримувати розмову не став.