Перед поїздкою до Непалу мене часто запитують, чи брати на трекінг фотоапарат дзеркалку. Я як затятий (не плутати з професійним) фотограф звичайно раджу туристам брати все – фотоапарати, об'єктиви, штативи тощо. Ось і цього разу я уболтав Олександра (турист із Колими) не залишати у готелі телевізор Canon 70-200 2,8. Не приховую, у мене був особистий інтерес - дуже хотілося погратися з таким об'єктивом. Пташка на фотці знята саме на нього.