Давненько я не літав на Аеробусах. І мабуть тому встиг забути які вони милашки (порівняно з Боїнгами, звичайно).
По-перше, після того, як помиєш руки, не треба натискати кнопочку для зливу води з раковини. Втомленому мандрівнику будь-який рух дається насилу :)
По-друге, в Аеробусах нормальний індикатор "зайнятості" туалету (той, що на даху в проході, а не на дверях). У Боїнгах його зробили з використанням важкорозпізнаного перекреслення. А ось Аеробус - молодець. У їхніх літаках індикатор просто змінює колір (зелений чи червоний). Ну і нарешті крісла. На них зручно спати. Сьогодні ми летіли в ОАЕ (на шляху в Непал) у напівпорожньому літаку А320 і всі хто хотіли (я!) зайняли по три крісла, щоб подрімати лежачи, а не як завжди. Так от, в Аеробусі стики між кріслами зовсім не відчуваються, навіть коли лежиш на спині. Це геніальний винахід людства, не інакше :) P.S. Цілком припускаю, що Боїнг також використовує спальне крісла. Але я про це не пам'ятаю. Так що з його (Боїнга) сторони буде розумно запросити мене для оцінки споживчих якостей їхніх крісел.