Цей звіт про тур: Романтична колекція
Пару слів про похід & quot; Романтик коллекшн & quot; 2-10 травня 2009р.
Хотіла написати Вам відразу, як повернулася з походу, але перебувала в якомусь ступорі, зараз, здається, відійшло. Спасибі Вам, спасибі Вашому сайту. Моя багаторічна мрія збулася. Щорічно потрапляючи в травні до Криму, я із заздрістю облизувалася на рюкзачников, думаючи, що для мене це не реально ...
Роки йшли, я товстіла і слабшала, і раптом це сталося. Я змогла! Я впоралась. Спасибі Сорокіну і всім хлопцям. Навколо було стільки молодих і сильних людей, що сам стаєш молодше і сильніше, соромно було поступатися, хоча пару раз рюкзак у мене забирали.
Було все - і вода, і сніг, і град, а ще було сонце, гори в кольорах, пригоди, і стан повного щастя, яке тільки можна випробувати. А скільки нових і чудових людей я дізналася.
Але найголовніший - це, звичайно, Сорокін (інструктор). Він дивовижний. Знає всі ходи на пам'ять, і володіє & nbsp; унікальною здатністю вести різношерсту компанію туристів від точки до точки без відставання від графіка. При цьому він не тисне і бачить все потреби ведених.
& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Я б написала відгук на вашому сайті, але не володію достатніми літературними здібностями. Попрошу зробити це кого-небудь з & quot; наших & quot ;, з нами були професійні лінгвісти.
Фотографія прощання, фотографує Сорокін, я четверта справа.
Сподіваюся, що не востаннє.
Віра Чернікова,
Москва 2009.
& nbsp;