Квітучий Крим
🗓 2008-05-17
У Криму зараз дуже гарно. Цвітуть маки та гірські півонії. Трава ще не зів'яла - гори зелені! Погода вже налагодилася після першотравневих циклонів. Вночі теплі, дні не спекотні. Саме час для прогулянок чи походів. Але квітучий Крим побачать не всі. Серед відпочиваючих чомусь заведено їхати до Криму у другій половині літа.
Я навіть знаю чому - всі вичікують, поки море прогріється. А поки що народ чекає, Кримський півострів ретельно просмажується під південним сонцем і набуває звичного пісочно-жовтого пустельного відтінку.