Після дощу в четвер
🗓 2007-09-06
Не знаю як там у решті Галактики, а у нас дощик йде по п'ятницях. Ми цього дня якраз підходимо до моря, розпалені, запорошені та спітнілі. І щоб не забруднити нами громадську водойму, небесна канцелярія обрушує на голови туристів потоки дощу.