Реальний кабан
🗓 2007-08-29
Підбираючись до Тисової ущелини (плато Чатир-Даг), я помітив попереду кабана і сказав про це своїм туристам. Але він так швидко зник у кущах, що ніхто до ладу не встиг його розглянути. Усі вже збиралися засмучуватися з цього приводу, як кабан з'явився знову. Нехай це звучить смішно, але він проскакав перед нами повільно і граціозно, не гірше за якусь лань.
Хтось із туристів виніс вердикт - "це були уповільнені зйомки, спеціально для нас".
Навряд кабан прийде на церемонію вручення цього неофіційного Оскара, тому передаємо велике йому привіт і наші подяки.