Автостопом по Канаді

🗓 2007-08-29

Анна з Берліна, яка живе в Цюріху, розповіла про подорож Канадою разом зі своїм хлопцем (на даний момент уже колишнім) з Голландії.
Така ось глобалізація :)
Вони об'їздили всю Канаду автостопом, познайомились із купою цікавих людей тощо. і т.п. Традиційна автостопна історія. Мене ж у ній зацікавило ось що. Щоб заощадити на проживання та харчуванні вони не просто бомжували в наметі, а влаштовувалися на роботу через проект ВУФФД. Це щось на кшталт асоціації фермерських господарств, які використовують виключно екологічно чисті та натуральні агротехнології. Фермерам потрібні робочі руки, і вони запрошують молодь з усього світу допомогти їм. За 6 годин роботи на день вони обіцяють вас харчуванням, житлом та новими враженнями. За час своєї подорожі хлопці навчилися висаджувати розсаду, обрізати плодові чагарники, доглядати за кроликами та дітьми та багатьом іншим фокусам невідомим міської молоді. Крім того фермери показали їм "свою Канаду" - пам'ятки та інші цікавості, що не увійшли до туристичних путівників.
Як вам це все?
Спробую провести аналогію - уявіть, що парочка студентів з Пітера поїхала автостопом Полтавщиною, підробляючи в місцевих колгоспах (свинарник там почистити чи ще чогось). Смішно? Сподіваюся колись це перестане звучати так абсурдно. Усі.

Хочу в подорож

Лишіть контакт — і ми напишемо вам деталі та підберемо тур.

Натискаючи, ви погоджуєтесь на обробку контакту для відповіді.

або одразу: +38 097 327-86-98 Telegram info@outdoorukraine.com