Більше дощу!

🗓 2007-08-02

Ми йдемо під холодним дощем і уявіть собі радіємо йому. Цього дощу Крим чекав півтора місяці. Останні кілька днів очікування було особливо нудним - горів ліс по всій головній гряді кримських гір. Пожежні машини стали звичайним елементом гірських краєвидів. А сонце все жарило і жарило.
Дощ пророкували вже давно. Ще тиждень тому перший порив вітру сповістив і циклоні, що наближається. І тільки сьогодні небеса нарешті пролилися довгоочікуваним дощем.

Хочу в подорож

Лишіть контакт — і ми напишемо вам деталі та підберемо тур.

Натискаючи, ви погоджуєтесь на обробку контакту для відповіді.

або одразу: +38 097 327-86-98 Telegram info@outdoorukraine.com