Більше дощу!
🗓 2007-08-02
Ми йдемо під холодним дощем і уявіть собі радіємо йому. Цього дощу Крим чекав півтора місяці. Останні кілька днів очікування було особливо нудним - горів ліс по всій головній гряді кримських гір. Пожежні машини стали звичайним елементом гірських краєвидів. А сонце все жарило і жарило.
Дощ пророкували вже давно. Ще тиждень тому перший порив вітру сповістив і циклоні, що наближається. І тільки сьогодні небеса нарешті пролилися довгоочікуваним дощем.