Рання осінь у липні
🗓 2007-07-26
Вчора, проходячи під Північною Демерджі, я помітив на схилах дерева з осіннім жовтим листям. Це було дуже красиво, але зовсім не вчасно - надворі липень, а не жовтень. Швидше за все, така "рання осінь" викликана небувалою спекою в поєднанні з повною відсутністю опадів. Трава давно вигоріла, починає в'янути навіть підлісок, що росте в тіні. Джерела віддають останні краплі вологи і ось-ось засохнуть.
Можливо я і надмірно драматизую, але одне ясно всім - потрібен дощ.