Нові труднощі нового режиму
🗓 2007-07-25
Сьогодні продовжився наш експеримент з надраннього підйому. Ми знову прокинулися о 4 ранку, рушили в дорогу і о першій годині дня були вже наступного нічлігу. Другий день нового режиму відкрив для нас таке: спати вдень теж треба вміти. Важко повністю розслабитись, відволікають мухи, сонце несподівано виявляється там, де годину тому була тінь. Ці неприємності ми обов'язково подолаємо... чи ні. Принаймні наберемося нового досвіду.