Ранні пташки
🗓 2007-07-22 · ↻ оновлено 2007-07-23
У Криму цими днями страшенна спека. Настільки моторошно, що мої туристи зважилися на небувалий вчинок. Домовилися вставати рано вранці, щоб до спеки пройти відкриту ділянку шляху. І не тільки погодилися, а й справді встали. Сьогодні ми встали о 4 ранку, швидко поснідали і зібрали табір. Ми вирушили о 6, а о 9 вже були на вершині. Треба сказати, що вже о пів на восьму було досить жарко. Рятував лише легкий вітерець і усвідомлення того, що далі буде ще спекотніше.
Загалом ранній підйом мені сподобався. Єдина складність – сніданок. У таку рань їсти ще не хочеться, а потім важко знайти воду. Та й не зрозуміло, що робити з обідом. Він не вписується в схему з пізнім сніданком та ранньою вечерею. Коротше треба думати. А ще краще експериментувати та на практиці шукати ідеальний режим руху для спекотного Криму