Туристи у магазині
🗓 2007-07-16 · ↻ оновлено 2007-07-17
10 хвилин тому ми спустилися до цивілізації, точніше до її головного та повноважного представника – магазину. З того часу я сиджу в гордій самоті на купі рюкзаків. Усі зайшли, навіть забігли до магазину, і виходити не збираються.
Хоча хтось вискочив... Взяв ще грошей і знову зник у надрах магазину.
Зважаючи на все там представлені дуже привабливі товари. Зайти подивитися?
Тільки я це написав, як з магазину почали виходити мої туристи завантажені пивом, чіпсами, цигарками та морозивом зі снікерсами. Що ж, гідний асортимент - йти всередину вже не хочеться.
Приходить на думку старовинна туристична приказка - "Скільки туриста не годуй, він все одно в магазин дивиться".
З іншого боку я розумію, що бурчати погано, тим більше, що за інших обставин я й сам би зайшов до магазину. За морозивом :)
До речі, недавно я зробив велике морозиво відкриття.
P.S. Я знав, що понти ні до чого доброго не приводять. Поки я тут розумів, ми вже пристойно відійшли від магазину. І тут я згадав, що мені справді там треба було :(