Снігопад у Криму

Снігопад у Криму

🗓 2007-02-23

Не можу сказати про весь Крим, але Феодосію сьогодні замело снігом. За годину випало близько 20 сантиметрів снігу, і це ще не кінець. При цьому досить холодно, так що все розтане не скоро – зима триває. І, чесно кажучи, я вже очікував, що похід у березні буде «сухим і теплим». Але, мабуть, доведеться ще трохи помішати сніг. Чи варто купувати снігоступи?
Щоправда, рятувальники в гори ходити не рекомендують. Снігопад триває, того дивишся підуть лавини. Та й дістатися гір буде не просто – рух транспорту практично паралізований.

Локації в статті

Хочу в подорож

Лишіть контакт — і ми напишемо вам деталі та підберемо тур.

Натискаючи, ви погоджуєтесь на обробку контакту для відповіді.

або одразу: +38 097 327-86-98 Telegram info@outdoorukraine.com