Зима цього року не особливо тішить нас снігом та морозами. Я щойно повернувся із зимового походу Кримом, де мені нарешті вдалося побігати снігом. Звичайно, йдеться не про узбережжя - там зараз справжня весна. Натомість у горах цього добра навалом. Справжні замети, справжні хуртовини, справжні бурульки на деревах. Все настільки справжнє, що навіть забуваєш про майже плюсову температуру. В цілому, дякую природі за шматочок зимового новорічного настрою.