Американські солдати у Феодосії (Крим).
🗓 2006-06-06
По телевізору у кожному випуску новин кричать про те, що в Криму йде дика боротьба у зв'язку з появою там американських військових. Нагадаю, вони приїхали туди для участі у міжнародних військових навчаннях Сі Бриз 2006. З екранів нам розповідають про масові протести проти НАТО, пікети, оточення та інші акції протесту.
М'яко кажучи, розмах того, що відбувається, дуже перебільшений. У Криму все спокійно, люди відпочивають, американці оглядають визначні пам'ятки. Пікети збираються лише для зйомок у черговій телетрансляції.