Цей звіт про тур: Сходження на Говерлу та Петрос
Враження про похід "Сходження на Говерлу" у вересні 2019
Це був наш перший похід у гори. Трепетна та довгоочікувана подія. Від Інструктора багато в чому залежало він початковим чи останнім. І похід з клубом Outdoor Ukraine перевершив усі наші очікування!
Інструктор Сергій, хто любить свою роботу, прищепив цю любов до походів, до природи і нам. Знаючий та цікавий співрозмовник, він дорогою постійно розповідав корисні хитрощі та базові речі - про крок, про дихання, про спорядження і тд - так що під кінець походу почуваєшся знавцем похідної справи. Сергію вдалося створити в групі дружню атмосферу та невимушену обстановку вже з перших хвилин. Завдяки його моральній підтримці виходило долати всі труднощі. А завдяки його організованості та професіоналізму - ми завжди були ситі, у теплі та в добрі, у безпеці.
Окремо хотілося б подякувати Кирилла, який увійшов у наше становище і допоміг вирішити форс-мажорну ситуацію, сформовану напередодні походу. Під час спілкування з Outdoor Ukraine весь час відчувалася зацікавленість та турбота
Дякуємо Вам ще раз за професійний та індивідуальний підхід, за мотивацію та море позитивних вражень, за захоплення.
П.С. На Новий рік загадаю бажання вирушити подорожувати з Outdoor Ukraine ще й ще!
Єлизавета А.