Марія та Лаура (учасниці трекінгу до базового табору Аннапурни) діляться порадами та враженнями від подорожі до Непалу. Чи було важко, що варто взяти з собою і таке інше. Це був перший справжній похід у їхньому житті, але дівчата впоралися на відмінно. Дивіться відео та підписуйтесь на наш канал! https://goo.gl/Y2VfAP Наступний трек до Аннапурни розпочнеться вже 17 березня. Якщо поспішаєте, то ще можна встигнути до групи. /ua/914