У нас з'явився новий похід Норвегією. У липні ми вперше їдемо на трекінг Лофотенами (Лофотенськими островами). Запрошуються найсміливіші та найвідчайдушніші. Лофотени це дуже красиво, але погода там дуже непроста: з одного боку острови знаходяться за Північним полярним колом, з іншого - рукою подати до Гольфстріму. Тож знадобляться і шорти та пуховики і, звичайно, потужний захист від дощу. Приєднуйтесь!
23 липня 2017 року - збір групи в Осло
6 серпня 2017 року - повернення додому
/ua/1851
#норвегія #norway