Максим та Яна, туристи з Москви, розповідають про свої враження від треку до Евересту. Це був їхній перший великий похід у гори і вони відкрили для себе багато нового. Ми ходили до базового табору Евересту (з боку Непалу) у листопаді 2016 і після завершення трекінгу, вже в джунглях Читвана, записали це відео. Наступного разу ми підемо до Евересту у квітні 2017 року, а потім у листопаді. Якщо хочете з нами – пишіть. #непал #еверест