11-14 лютого 2017 року ми йдемо в Мармароси. Оселимося там у хатинці на полонині і ходитимемо в радіалки – на Піп Іван, Петрос Мармароський та Берлебашку. Це прикордонна зона, і заявку на оформлення перепусток ми подаємо за 2 тижні до походу (тобто наприкінці січня). Не запізніться! #карпати
/ua/1833