Відео відгук про похід по Норвегії
🗓 2017-01-02
Короткий відгук Тетяни Салтасецької з Петербурга про похід Норвегією в липні 2015 року. Наш маршрут проходив національним парком Йотунхеймен і дійсно надав нам можливість добре випробувати себе на міцність. Наприклад, на фото-заставці цього відео Тетяна переправляється через річку слизьким камінням під час снігопаду.
/ua/1088