Відео про похід по Норвегії
🗓 2016-12-16
Перший відеоролик про наш похід Норвегією (Йотунхеймен) у серпні 2016 року. Початок шляху - ми висаджуємось з автобуса поблизу озера Гьєнде (Bessegen) і починаємо трек. Спочатку йти важко – рюкзаки важкі, ноги ще не звикли до норвезьких стежок. Тому ми часто відпочиваємо, благо погода поки що дозволяє. Ми дуже вчасно встигаємо поставити намети на першому ночівлі, коли нас накриває дощ із вітром. Правда, цей момент на відео не потрапив, тому що я був сильно зайнятий зміцненням намету)) Дощ швидко закінчився і наступного дня частина гурту навіть викупалася у гірському озері.