Вже не вперше ми летимо в Луклу літаками авіакомпанії Goma Air. З одного боку це класні літаки - вони набагато новіші ніж у конкурентів, у них тихіше і менше смердить вихлопними газами. Але !!! У цих літачках стоїть перегородка, що майже повністю відокремлює пасажирів від пілотів. Через неї не видно, як у "лобове скло" на тебе летять скелі. Ніякого кайфу: ((Більшість шляху з Катманду в Луклу ми летіли на висоті близько 3648 метрів, зі швидкістю 370 км/год. А перед самим аеропортом ми різко знизилися і час завмер не зважаючи на всі перебірки)) #непал