Відкритий сезон полювання на глухих кутів! Ми зашпурнули подалі рюкзаки, похопили фотики і побігли на прибережні скелі, де гніздяться ці апетитні пташки.До чого людей голод довів :)
Зрозуміло мова йде про фотополювання і ми не будемо нікого їсти. Але мисливський азарт тут і справді присутній у недетському дозуванні. Народ із захопленням повзає по краю урвища і не замислюючись пропонує півцарства за об'єктив довше... Чи це ми по траві так скучили?
#ісландія