Стали на нічліг у Лісі Тора. Під цією грізною назвою ховається чарівний березовий гай із купою грибів та ягід (голубика). Гриби вже зібрані і готуються доповнити нашу вечерю, а ягоди, чесно кажучи, ще зеленуваті. Зате берізки... вони просто чарівні і на смак і запах. З того часу, як ми почали трекінг, це перші справжні дерева на нашому шляху. #iceland