Добре коли люди не просто долають себе, а й отримують задоволення від труднощів. Читайте розповідь Наталії Червоної із Запоріжжя про її перший похід у гори:
"З самого ранку нас огорнув густий туман ні дати, ні взяти кадр з фільму Мгла. Все що далі 10-ти кроків пропадало з виду і дикий вітер. Сюрреалістична картина. Я опинилася між світами де немає ні минулого, ні майбутнього, я не пам'ятаю хто я й де, жодної думки в голові. трансцендентні переживання - найбільший досвід, і я вдячна горам, що я їх пережила." #карпати
/ua/1754